Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER "programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.
Slajd Rytro Slajd Łabowa Slajd Muszyna Slajd Nawojowa Slajd Piwniczna Slajd Krynica

BEZPŁATNE DORADZTWO W BIURZE LGD!!

Informujemy, że każdy z Wnioskodawców może skorzystać z bezpłatnego doradztwa w Biurze LGD Perły Beskiu Sądeckiego. 

Bezpłatne doradztwo udzielane jest w formie

 

 

indywidualnej (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30); 

telefonicznej:  18 44 97 135, 603 114 489 w godzinach pracy biura lub 

e-mailowej: biuro@perlybeskidu.pl 

 

 

 

UWAGA: Z uwagi na duże zainteresowanie usługą doradztwa prosimy wcześniej umawiać się na określoną godzinę do konsultacji z pracownikiem Biura LGD. Doradztwo świadczone jest poza okresem trwania naborów wniosków. Regulamin Doradztwa (aktualizacja 14.02.2020 r.) - pobierz

Aktualności

 

Stowarzyszenie LGD Perły Beskidu Sądeckiego serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania na założenie lub rozwinięcie działalności gospodarczej oraz na przedsięwzięcia, które przewidują budowę, przebudowę, remont ogólnodostępnej niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej, sportowej lub kulturalnej - na spotkanie, które odbędzie się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Muszynie  "Dwór Starostów"  ul. Kity 17,  w dniu 29 sierpnia 2016 r.  o godzinie 17:00.

Serdecznie zapraszamy!

 

Stowarzyszenie LGD Perły Beskidu Sądeckiego serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania na założenie lub rozwinięcie działalności gospodarczej oraz na przedsięwzięcia, które przewidują budowę, przebudowę, remont ogólnodostępnej niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej, sportowej lub kulturalnej - na spotkanie, które odbędzie się w Sali USC w Urzędzie Miejskim  w Krynicy-Zdroju  w dniu 26 sierpnia 2016 r.  o godzinie 17:00.

Serdecznie zapraszamy!

 

Lokalna Grupa Działania Perły Beskidu Sądeckiego gościła na 50 Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju w dniu 18 sierpnia 2016 r.   poprzez organizację stoiska informacyjno-promocyjnego.

Stoisko zorganizowano w ramach Kampanii informacyjnej nt. głównych założeń LSR na lata 2014-2020. Stoisko było okazją do przekazania zainteresowanym mieszkańcom informacji o zasadach dofinansowania do pomysłów i przedsięwzięć  w zakresie podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej oraz na przedsięwzięcia, które przewidują budowę, przebudowę, remont ogólnodostępnej niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej, sportowej lub kulturalnej. Docelowo stoisko było elementem włączania społeczności lokalnej w partnerską współpracę z naszą LGD.

Na naszym stoisku swoje wyroby rękodzieła ludowego prezentowała Pani Barbara Kościółek.

Fotogaleria z prezentacji stoiska w zakładce Galeria

 

Stowarzyszenie LGD Perły Beskidu Sądeckiego serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania na założenie lub rozwinięcie działalności gospodarczej oraz na przedsięwzięcia, które przewidują budowę, przebudowę, remont ogólnodostępnej niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej, sportowej lub kulturalnej - na spotkanie, które odbędzie się w Sali przy Stadionie Sportowym w Nawojowej w dniu  25 sierpnia o godzinie 17:00.

Serdecznie zapraszamy!

 

Serdecznie zapraszamy dzisiaj do Łabowej.

O godzinie 17.00 w sali obrad budynku Urzędu Gminy w Łabowej odbędzie się spotkanie  otwarte  dla mieszkańców,  dotyczące Kampanii informacyjnej nt. głównych założeń Lokalnej Strategii Działania na lata 2014-2020 oraz zasad oceniania i wyboru operacji przez LGD.

Serdecznie zapraszamy!

 

Z uwagi na wyjazd szkoleniowy  w dniu 23.08.2016 r.  Biuro LGD bedzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Szanowni Państwo !

Stowarzyszenie LGD Perły Beskidu Sądeckiego serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania na założenie lub rozwinięcie działalności gospodarczej oraz  na przedsięwzięcia, które przewidują budowę, przebudowę, remont ogólnodostępnej niekomercyjnej infrastruktury  turystycznej, rekreacyjnej, sportowej lub kulturalnej   - na spotkania otwarte w poszczególnych gminach z terenu naszej LGD.

Spotkania dotyczyć będą  Kampanii informacyjnej nt. głównych założeń Lokalnej Strategii Działania na lata 2014-2020 oraz zasad oceniania i wyboru operacji przez LGD.

Podczas spotkań  prowadzonych przez pracowników Biura LGD Perły Beskidu Sądeckiego, będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat możliwości pozyskania dofinansowania, otrzymać bezpłatne materiały oraz umówić się na bezpłatne indywidualne konsultacje w Biurze LGD.

Harmonogram planowanych spotkań otwartych w poszczególnych gminach

 

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Perły Beskidu Sądeckiego" serdecznie zaprasza na nasze stoisko informacyjno-promocyjne, które planujemy zorganizować w ramach  50 Festiwalu im. Jana Kiepury  w Krynicy-Zdroju w dniu 18 sierpnia 2016 r. od godz. 13.00-17.00 na Deptaku w pobliżu Muszli Koncerowej.

Planowane stoisko dotyczyć będzie Kampanii informacyjnej nt. głównych założeń Lokalnej Strategii Działania na lata 2014-2020 i możliwości dofinansowania dla pomysłów i przedsięwzięć dla zainteresowanych mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy!