Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER "programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.

 
 ANKIETA  dotycząca  jakości  udzielonego doradztwa  przez  pracowników  Biura  Lokalnej  Grupy  Działania  Perły  Beskidu  Sądeckiego

 

Ochrona Danych Osobowych - Ogólna klauzula informacyjna

 

EWALUACJA ZEWNĘTRZNA LGD
ANKIETA DLA MIESZKAŃCÓW
ANKIETA DLA BENEFICJENTÓW

Bezpłatne doradztwo

Informujemy, że każdy z Wnioskodawców może skorzystać z bezpłatnego doradztwa w Biurze LGD Perły Beskidu Sądeckiego. Regulamin Doradztwa (aktualizacja 14.02.2020 r.) - pobierz

PRACE NAD LSR NA LATA 2023-2027

\

 

 

 

Aktualności

 

Stowarzyszenie LGD Perły Beskidu Sądeckiego serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania na założenie lub rozwinięcie działalności gospodarczej oraz na przedsięwzięcia, które przewidują budowę, przebudowę, remont ogólnodostępnej niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej, sportowej lub kulturalnej - na spotkanie, które odbędzie się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w  Piwnicznej-Zdroju,  w dniu 30 sierpnia 2016 r.  o godzinie 17:00.

Serdecznie zapraszamy!

 

Stowarzyszenie LGD Perły Beskidu Sądeckiego serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania na założenie lub rozwinięcie działalności gospodarczej oraz na przedsięwzięcia, które przewidują budowę, przebudowę, remont ogólnodostępnej niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej, sportowej lub kulturalnej - na spotkanie, które odbędzie się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Muszynie  "Dwór Starostów"  ul. Kity 17,  w dniu 29 sierpnia 2016 r.  o godzinie 17:00.

Serdecznie zapraszamy!

 

Stowarzyszenie LGD Perły Beskidu Sądeckiego serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania na założenie lub rozwinięcie działalności gospodarczej oraz na przedsięwzięcia, które przewidują budowę, przebudowę, remont ogólnodostępnej niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej, sportowej lub kulturalnej - na spotkanie, które odbędzie się w Sali USC w Urzędzie Miejskim  w Krynicy-Zdroju  w dniu 26 sierpnia 2016 r.  o godzinie 17:00.

Serdecznie zapraszamy!

 

Lokalna Grupa Działania Perły Beskidu Sądeckiego gościła na 50 Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju w dniu 18 sierpnia 2016 r.   poprzez organizację stoiska informacyjno-promocyjnego.

Stoisko zorganizowano w ramach Kampanii informacyjnej nt. głównych założeń LSR na lata 2014-2020. Stoisko było okazją do przekazania zainteresowanym mieszkańcom informacji o zasadach dofinansowania do pomysłów i przedsięwzięć  w zakresie podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej oraz na przedsięwzięcia, które przewidują budowę, przebudowę, remont ogólnodostępnej niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej, sportowej lub kulturalnej. Docelowo stoisko było elementem włączania społeczności lokalnej w partnerską współpracę z naszą LGD.

Na naszym stoisku swoje wyroby rękodzieła ludowego prezentowała Pani Barbara Kościółek.

Fotogaleria z prezentacji stoiska w zakładce Galeria

 

Stowarzyszenie LGD Perły Beskidu Sądeckiego serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania na założenie lub rozwinięcie działalności gospodarczej oraz na przedsięwzięcia, które przewidują budowę, przebudowę, remont ogólnodostępnej niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej, sportowej lub kulturalnej - na spotkanie, które odbędzie się w Sali przy Stadionie Sportowym w Nawojowej w dniu  25 sierpnia o godzinie 17:00.

Serdecznie zapraszamy!

 

Serdecznie zapraszamy dzisiaj do Łabowej.

O godzinie 17.00 w sali obrad budynku Urzędu Gminy w Łabowej odbędzie się spotkanie  otwarte  dla mieszkańców,  dotyczące Kampanii informacyjnej nt. głównych założeń Lokalnej Strategii Działania na lata 2014-2020 oraz zasad oceniania i wyboru operacji przez LGD.

Serdecznie zapraszamy!

 

Z uwagi na wyjazd szkoleniowy  w dniu 23.08.2016 r.  Biuro LGD bedzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Szanowni Państwo !

Stowarzyszenie LGD Perły Beskidu Sądeckiego serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania na założenie lub rozwinięcie działalności gospodarczej oraz  na przedsięwzięcia, które przewidują budowę, przebudowę, remont ogólnodostępnej niekomercyjnej infrastruktury  turystycznej, rekreacyjnej, sportowej lub kulturalnej   - na spotkania otwarte w poszczególnych gminach z terenu naszej LGD.

Spotkania dotyczyć będą  Kampanii informacyjnej nt. głównych założeń Lokalnej Strategii Działania na lata 2014-2020 oraz zasad oceniania i wyboru operacji przez LGD.

Podczas spotkań  prowadzonych przez pracowników Biura LGD Perły Beskidu Sądeckiego, będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat możliwości pozyskania dofinansowania, otrzymać bezpłatne materiały oraz umówić się na bezpłatne indywidualne konsultacje w Biurze LGD.

Harmonogram planowanych spotkań otwartych w poszczególnych gminach