Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER "programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.
Slajd Rytro Slajd Łabowa Slajd Muszyna Slajd Nawojowa Slajd Piwniczna Slajd Krynica

BEZPŁATNE DORADZTWO W BIURZE LGD!!

Informujemy, że każdy z Wnioskodawców może skorzystać z bezpłatnego doradztwa w Biurze LGD Perły Beskiu Sądeckiego. 

Bezpłatne doradztwo udzielane jest w formie

 

 

indywidualnej (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30); 

telefonicznej:  18 44 97 135, 603 114 489 w godzinach pracy biura lub 

e-mailowej: biuro@perlybeskidu.pl 

 

 

 

UWAGA: Z uwagi na duże zainteresowanie usługą doradztwa prosimy wcześniej umawiać się na określoną godzinę do konsultacji z pracownikiem Biura LGD. Doradztwo świadczone jest poza okresem trwania naborów wniosków. Regulamin Doradztwa (aktualizacja 14.02.2020 r.) - pobierz

Konkurs „TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI”

Pragniemy Państwa serdecznie zaprosić do udziału w kolejnej edycji konkursu pn. „TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI”, organizowanego przez Województwo Małopolskie we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną, chciałbym Państwa serdecznie zaprosić do udziału w kolejnym etapie konkursu, tj. głosowaniu na wybranych kandydatów. Głosowanie potrwa do 20 września br

Jednym z kandydatów jest Stowarzyszenie Perły Beskidu Sądeckiego! W kategorii "Unikatowa atrakcja turystyczna" zostało zgłoszone Centrum Produktu Turystycznego i Kulturowego "Pogranicze wczoraj i dziś", które zostało utworzone w ramach projektu współpracy. Gorąco zachęcamy do głosowania na naszą lokalną atrakcję turystyczną!

Regulamin konkursu oraz formularz do głosowania dostępne są na specjalnie przygotowanej przez Województwo Małopolskie stronie internetowej konkurs.visitmalopolska.pl.