Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER "programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.
Slajd Rytro Slajd Łabowa Slajd Muszyna Slajd Nawojowa Slajd Piwniczna Slajd Krynica

BEZPŁATNE DORADZTWO W BIURZE LGD!!

Informujemy, że każdy z Wnioskodawców może skorzystać z bezpłatnego doradztwa w Biurze LGD Perły Beskiu Sądeckiego. 

Bezpłatne doradztwo udzielane jest w formie

 

 

indywidualnej (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30); 

telefonicznej:  18 44 97 135, 603 114 489 w godzinach pracy biura lub 

e-mailowej: biuro@perlybeskidu.pl 

 

 

Z uwagi na duże zainteresowanie usługą doradztwa prosimy wcześniej umawiać się na określoną godzinę do konsultacji z pracownikiem Biura LGD. Regulamin Doradztwa - pobierz

Aktualności

Stowarzyszenie Perły Beskidu Sądeckiego serdecznie zaprasza na nasze stoisko informacyjno-promocyjne, które planujemy zorganizować w ramach Festiwalu Wód Mineralnych w Muszynie w dniu 6 sierpnia 2016 r. od godz. 13.00-17.00.   w Amfiteatrze Zapopradzie .

Planowane stoisko dotyczyć będzie Kampani informacyjnej  nt. głównych założeń Lokalnej Strategii Działania na lata 2014-2020 i możliwości dofinansowania  dla  pomysłów i przedsięwzieć dla zainteresowanych mieszkańców . 

W ramach stoiska planujemy prezentacje rękodzieła ludowego.

Serdecznie zapraszamy!

 

Lokalna Grupa Działania Perły Beskidu Sądeckiego gościła na obchodach Dni Piwnicznej  w dniu 24.07.2016 r. poprzez organizację stoiska  informacyjno-promocyjnego.

Stoisko zorganizowano w ramach kampanii informacyjnej nt. głównych założeń LSR na lata 2014-2020. Stoisko było okazją do przekazania zainteresowanym mieszkańcom informacji  o zasadach dofinansowania do pomysłów i przedsięwzięć w zakresie podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej oraz elementem włączania społeczności lokalnej w partnerską współpracę z naszą LGD.

Na naszym stoisku swoje produkty lokalne prezentował Pan Jan Kołacz z Pasieki "Miś" z Rytra.

Fotogaleria z prezentacji stoiska w zakładce Galeria

 

Szanowni Państwo,

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Perły Beskidu Sądeckiego  zaprasza wszystkich mieszkańców gmin Krynica-Zdrój, Łabowa, Muszyna, Nawojowa, Piwniczna-Zdrój i Rytro zainteresowanych dofinansowaniem własnych pomysłów lub przedsięwzięc,  do  kontaktu i współpracy.

Informacja o zasadach przyznawania dofinansowania w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju 2014-2020 LGD Perły Beskidu Sądeckiego tutaj

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Muszyny i udziału w najbliższych imprezach organizowanych przez Miasto i Gminę Uzdrowiskową Muszyna.

Kalendartz imprez Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna dostępny jest  pod linkiem

 

 

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi,  w dniu 07.06.2016 r.  został otwarty nowy rachunek bankowy o numerze  04 8805 0009 0024 6495 2000 0020.

Rachunek ten jest przeznaczony tylko do obsługi przyznanej pomocy finansowej w ramach PROW 2014-2020 na poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Numer konta głównego Stowarzyszenia pozostaje bez zmian.

 

W imieniu Wydziału Strategii i Rozwoju Lokalnego Urzędu Miejskiego w Krynicy Zdroju,   serdecznie zapraszamy na najbliższe imprezy kulturalno-sportowe  do Krynicy Zdroju.

Bliższe informacje pod linkiem

 

 

 

W ramach współpracy z naszymi Partnerami ze Słowacji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Festiwalu Łemkowskim, który odbędzie się w  dniu 9 lipca 2016 r. w Czerwonym Klasztorze  na Słowacji.

Serdecznie zapraszamy!

Plakat- zaproszenie na Festiwal