Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER "programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.
Slajd Rytro Slajd Łabowa Slajd Muszyna Slajd Nawojowa Slajd Piwniczna Slajd Krynica

BEZPŁATNE DORADZTWO W BIURZE LGD!!

Informujemy, że każdy z Wnioskodawców może skorzystać z bezpłatnego doradztwa w Biurze LGD Perły Beskiu Sądeckiego. 

Bezpłatne doradztwo udzielane jest w formie

 

 

indywidualnej (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30); 

telefonicznej:  18 44 97 135, 603 114 489 w godzinach pracy biura lub 

e-mailowej: biuro@perlybeskidu.pl 

 

 

 

UWAGA: Z uwagi na duże zainteresowanie usługą doradztwa prosimy wcześniej umawiać się na określoną godzinę do konsultacji z pracownikiem Biura LGD. Doradztwo świadczone jest poza okresem trwania naborów wniosków. Regulamin Doradztwa (aktualizacja 14.02.2020 r.) - pobierz

Aktualności

 

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Perły Beskidu Sądeckiego" serdecznie zaprasza na nasze stoisko informacyjno-promocyjne, które planujemy zorganizować w ramach Festynu Regionalnego w Rytrze w dniu 14 sierpnia 2016 r. od godz. 16.00-18.00 na Boisku na osiedlu za Szkołą.

Planowane stoisko dotyczyć będzie Kampanii informacyjnej nt. głównych założeń Lokalnej Strategii Działania na lata 2014-2020 i możliwości dofinansowania dla pomysłów i przedsięwzięć dla zainteresowanych mieszkańców.

W ramach stoiska planujemy prezentację rękodzieła ludowego.

Serdecznie zapraszamy!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informujemy, że na stronie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dostępne są formularze wniosków o przyznanie pomocy w ramach Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Formularze do pobrania tutaj

Jednocześnie informujemy, iż planowany termin naborów  w ramach Poddziałania 19.2,   to  I połowa października 2016 r

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Z uwagi na wyjazd szkoleniowy w dniu 05.08.2016 r.  Biuro LGD będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W dniach 26-27 lipca 2016 r. przedstawiciele naszego Stowarzyszenia Pan Prezes Zbigniew Jeremenko i Pani Jolanta Wywijas wraz z partnerami  z Lokalnej Grupy Działania "Opal" ze Słowacji wzieli udział w spotkaniach z przedstawicielami lokalnej władzy w miejscowościach: Lucina, Opina, Rozhanovce i Kosice na Słowacji oraz w Goncruszka i Fuzerradvany na Węgrzech.

Celem spotkań było omówienie zasad i warunków współpracy w ramach planowanych wspólnych projektów międzynarodowych.

Fotogaleria ze spotkań w zakładce Galeria

 

Stowarzyszenie Perły Beskidu Sądeckiego serdecznie zaprasza na nasze stoisko informacyjno-promocyjne, które planujemy zorganizować w ramach Festiwalu Wód Mineralnych w Muszynie w dniu 6 sierpnia 2016 r. od godz. 13.00-17.00.   w Amfiteatrze Zapopradzie .

Planowane stoisko dotyczyć będzie Kampani informacyjnej  nt. głównych założeń Lokalnej Strategii Działania na lata 2014-2020 i możliwości dofinansowania  dla  pomysłów i przedsięwzieć dla zainteresowanych mieszkańców . 

W ramach stoiska planujemy prezentacje rękodzieła ludowego.

Serdecznie zapraszamy!

 

Lokalna Grupa Działania Perły Beskidu Sądeckiego gościła na obchodach Dni Piwnicznej  w dniu 24.07.2016 r. poprzez organizację stoiska  informacyjno-promocyjnego.

Stoisko zorganizowano w ramach kampanii informacyjnej nt. głównych założeń LSR na lata 2014-2020. Stoisko było okazją do przekazania zainteresowanym mieszkańcom informacji  o zasadach dofinansowania do pomysłów i przedsięwzięć w zakresie podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej oraz elementem włączania społeczności lokalnej w partnerską współpracę z naszą LGD.

Na naszym stoisku swoje produkty lokalne prezentował Pan Jan Kołacz z Pasieki "Miś" z Rytra.

Fotogaleria z prezentacji stoiska w zakładce Galeria

 

Szanowni Państwo,

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Perły Beskidu Sądeckiego  zaprasza wszystkich mieszkańców gmin Krynica-Zdrój, Łabowa, Muszyna, Nawojowa, Piwniczna-Zdrój i Rytro zainteresowanych dofinansowaniem własnych pomysłów lub przedsięwzięc,  do  kontaktu i współpracy.

Informacja o zasadach przyznawania dofinansowania w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju 2014-2020 LGD Perły Beskidu Sądeckiego tutaj

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Muszyny i udziału w najbliższych imprezach organizowanych przez Miasto i Gminę Uzdrowiskową Muszyna.

Kalendartz imprez Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna dostępny jest  pod linkiem