Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER "programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.
Slajd Rytro Slajd Łabowa Slajd Muszyna Slajd Nawojowa Slajd Piwniczna Slajd Krynica

BEZPŁATNE DORADZTWO W BIURZE LGD!!

Informujemy, że każdy z Wnioskodawców może skorzystać z bezpłatnego doradztwa w Biurze LGD Perły Beskiu Sądeckiego. 

Bezpłatne doradztwo udzielane jest w formie

 

 

indywidualnej (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30); 

telefonicznej:  18 44 97 135, 603 114 489 w godzinach pracy biura lub 

e-mailowej: biuro@perlybeskidu.pl 

 

 

 

UWAGA: Z uwagi na duże zainteresowanie usługą doradztwa prosimy wcześniej umawiać się na określoną godzinę do konsultacji z pracownikiem Biura LGD. Doradztwo świadczone jest poza okresem trwania naborów wniosków. Regulamin Doradztwa (aktualizacja 14.02.2020 r.) - pobierz

Aktualności

 

Kto może skorzystać z bonu rekompensacyjnego? Gdzie składać wnioski? Co to jest pożyczka obrotowa i na co można ją przeznaczyć? Odpowiedzi na te i szereg innych pytań udzielą praktycy - przedstawiciele instytucji odpowiedzialnych za wdrożenie mechanizmów wsparcia. Webinarium odbędzie się już w najbliższą środę (6.05.2020) o godz. 10 na turystycznym profilu Odkryj Małopolskę na Facebooku. więcej

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, chcielibyśmy w imieniu
Stowarzyszenia LGD "Perły Beskidu Sądeckiego złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, oraz dużo wytrwałości, by już niebawem móc dzielić się radością wraz z wszystkimi najbliższymi.
Wesołego Alleluja życzy Zarząd i pracownicy LGD "Perły Beskidu Sądeckiego"!

Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, przygotowała zmianę przepisów dot. wdrażania Programu (w ramach „II Tarczy Antykryzysowej”) - więcej informacji

W związku z podjętymi decyzjami na szczeblu krajowym dotyczącymi koronawirusa i pogarszającą się sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w Polsce (wprowadzenie stanu pandemii), Zarząd LGD podjął decyzję o ograniczeniu pracy biura od dnia 31.03.2020 r.

Ograniczenie będzie polegało na wprowadzeniu pracy zdalnej przez pracowników biura oraz jednodniowym dyżurem w ciągu tygodnia w biurze LGD w Rytrze (Hotel Perła Południa).

Bezpośredni kontakt z pracownikiem będzie możliwy drogą telefoniczną pod numerem: 603-11-44-89 lub drogą mailową pod adresem: biuro@perlybeskidu.pl


Życzymy dużo zdrowia w tym trudnym okresie.

Zarząd LGD "Perły Beskidu Sądeckiego"

Bardzo prosimy wszystkich beneficjentów programu PROW 2014-2020 prosimy o zapoznanie się z komunikatem przygotowanym przez Departament Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego - więcej.

KOMUNIKAT DLA BENEFICJENTÓW

 

Szanowni Państwo,

W związku z aktualną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w Polsce i podjętymi decyzjami na szczeblu krajowym jak i lokalnym dotyczacymi koronowirusa oraz zgodnie z zaleceniami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Stowarzyszenie LGD "Perły Beskidu Sądeckiego" informuje, że zmianie ulega organizacja pracy biura LGD

Doradztwo osobiste w biurze LGD zostaje zawieszone. Istnieje możiwość wyłącznie kontaktu telefonicznego w godz. pracy biura pod numerem telefonu stacjonarnego 18 44 97 135, komórkowego 603 114 489 lub poprzez e-mail: biuro@perlybeskidu.pl. Ewentualne wizyty bezpośrednie w biurze LGD powinny ograniczyć się tylko i wyłącznie w celu złożenia wniosku o przyznanie pomocy w ramach aktualnie prowadzonych naborów. 

Informujemy również, że warunki prowadzonych naborów nie ulegają zmianie (terminy, wymagane dokumenty do złożenia wraz z WOPP, dodatkowe warunki naboru itd.).

W związku z zaistniałą sytuacją prosimy o wyrozumiałość i ograniczenie wizyt w biurze LGD do niezbędnego minimum.

Życzymy dużo zdrowia,

Zbigniew Jeremenko
Prezes Zarządu

Informujemy, że w dniu 13 marca 2020 r. (piątek) pomimo wyjazdu pracowników biura do Centrum Produktu Turystycznego i Kulturowego "Pogranicze wczoraj i dziś" w Piwnicznej Zdroju Stowarzyszenie LGD Perły Beskidu Sądeckiego zapewni obecność jednego pracownika w biurze LGD w celu umożliwienia przyjęcia ewentualnych wniosków składanych w ramach aktualnie trwających naborów. 
W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 603 11 44 89 lub pod adresem e-mail: biuro@perlybeskidu.pl.

Informujemy, iż w dniu 03.03.2020 r. Rada Programowa Stowarzyszenia "Perły Beskidu Sądeckiego" dokonała oceny i wyboru operacji do finansowania w ramach naborów: 1/2020, 2/2020, 4/2020, 5/2020 i 8/2020. -więcej informacji.